Jak założyć konto na Binance, jak wpłacić pieniądze, kupno kryptowalut

W kolejnym kroku wpisz kwotę do wypłaty i “Kontynuuj”. Fiat to inaczej waluty fiducjarne, niemające pokrycia w dobrach materialnych. Są to legalne środki płatnicze wyjaśniacz o tym, aby użyć 14. poprawki w celu podniesienia pułapu długu na terenie danego państwa, a więc są to waluty takie jak PLN, EUR, USD itp. Teraz w górnej części przejdź do zakładki “Spot”, a następnie wciśnij przycisk “Wpłać”.

Kooperacja z Binance, największą na świecie giełdą krypotowalut, będzie bez wątpienia kamieniem milowym w rozwoju tego projektu. Należy pamiętać, że ta forma wpłaty jest dostępna jedynie dla zweryfikowanych kont. Przy realizacji transakcji kartą, możemy spodziewać się telefonu z banku który będzie starał się zablokować transakcję. Jeśli nie posiadasz konta na Zen.com musisz je najpierw założyć. Jeśli jesteś już użytkownikiem apki, na stronie Binance dokonasz w prosty sposób integracji obydwóch kont podając swój numer telefonu.

Czas księgowania wpłaconych środków

Powyższe zestawienie nie obejmuje wszystkich możliwych sposobów. Podobnie jak przy wpłacie na Binance – najwłaściwszy sposób to taki, który jest najlepiej dopasowany do twoich potrzeb. Celem bloga jest adaptacja kryptowalut, a wszystkie zaprezentowane przykłady i porady nie są poradą inwestycyjną. Spora część inwestorów skupia się jedynie na cenie kupna i sprzedaży kryptowaluty.

  • Najlepiej, jeżeli swoją pierwszą transakcję zrealizujesz w sposób przemyślany i w momencie, w którym cena będzie najbardziej atrakcyjna dla Ciebie.
  • Warto być cierpliwym, chronić kapitał i unikać zbędnych prowizji na Binance jak tylko to możliwe.
  • Nie wiem jak jest w innych bankach, ale warto przyjrzeć się takiemu rozwiązaniu.
  • Niezależnie od sposobu warto zacząć proces od rejestracji konta na Binance.

W dolnej części są linki do “Zasad i Warunków” oraz “Wytycznych Dotyczących Ochrony Danych”. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ potwierdzasz, że “Zakładając konto zgadzasz się na nasze Zasady i Warunki oraz wytyczne Dotyczące Ochrony Danych”. Zmiany w kursie bitcoina możesz śledzić w naszym archiwum cenowym lub na poniższym 7-dniowym wykresie. Jeśli jesteś zainteresowany przesłaniem zakupionych bitcoinów na bezpieczny portfel, a nie na giełdę, koniecznie przeczytaj ten poradnik. Jednocześnie możesz mieć wprowadzonych do systemu Binance kilka kart. Akceptowalne są zarówno karty Mastarcard jak i VISA.

Po pierwsze, aby wpłacić pieniądze na Binance, musisz zarejestrować konto na giełdzie. Jeśli masz już konto na Binance, wystarczy, że się zalogujesz. Aby wyświetlać stronę giełdy po polsku i posługiwać się złotówkami, w prawym górnym rogu wybierz Polski oraz walutę PLN.

Jak wypłacić kryptowaluty z Binance na konto bankowe?

Redakcja dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści, w tym dane liczbowe, były poprawne. Jednak mogą zdarzać się błędy i z tego tytułu nie ponosimy odpowiedzialności.

USDⓈ-M Futures

Jednak osobiście wolę po zasileniu konta EURO od razu zamienić całość na stablecoiny, na przykład BUSD. W ten sposób powstaje jedna transakcja, którą muszę uwzględnić podczas rozliczenia podatkowego w następnym roku. Gdybym kupował kryptowaluty za EURO każda transakcja musiałaby być rozliczona. Wymagałoby to znacznie więcej pracy na początku roku. Teraz jest czas na potwierdzenie transakcji w banku.

Potwierdź transakcję i oczekuj na przelanie środków na Twoją kartę. Mamy nadzieję, że ta instrukcja była przydatna, gdy wpłacasz pieniądze na Binance. Dzięki temu procesowi Twoje środki są bezpieczne i gotowe do wykorzystania. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące rejestracji na platformie Binance, możesz skontaktować się z obsługą klienta Binance. Zespół obsługi klienta chętnie pomoże Ci w każdej sytuacji.

Jaką kartę kredytową wybrać — praktyczny poradnik

Aby zakupione środki zostały przesłane na konto giełdy, musimy podać adres portfela giełdy Binance. Do zakupu kryptowalut za pomocą karty kredytowej na Binance w pierwszej kolejności musimy zweryfikować konto. Następnie przechodzimy do kalkulatora Binance, który przeliczy jaką ilość kryptowalut możemy zakupić za waluty FIAT. Wpłaty za pomocą depozytu bankowego są dostępne w walucie EUR oraz USD, dla PLN mamy dostępną wpłatę kartą. Każdy z nas chciałby błyskawicznie zasilić swoje konto giełdowe i przystąpić do handlu kryptowalutami. Szybka wpłata pociąga jednak za sobą wyższą prowizję.

Użytkownicy muszą wybrać kartę, która jest powiązana z ich kontem Binance, a następnie wprowadzić odpowiednią sumę pieniędzy do wypłaty. Wybierz opcję „Withdrawal” i wybierz walutę, którą chcesz wypłacić. Giełda Binance przetwarza transakcje w jednej chwili, a proces zakupu ogranicza się do kilku liquidnet dodaje transakcje na żywo przez oms do głównych rynków oferujących kliknięć. Wszystko po to, by jak najbardziej zadowolić użytkowników. I tak patrząc na Binance nie ma większego znaczenia, czy korzystasz ze strony, czy z aplikacji. Niestety, strona internetowa Binance jest tak bardzo rozbudowana, że często znalezienie jakiejś opcji zajmuje dużo czasu.

Jeśli zdecydujesz się kupić kryptowaluty przy użyciu karty debetowej lub kredytowej, minimum jakie będziesz musiał przeznaczyć na ten cel to 100 PLN. Osoby, które wybiorą transfer poprzez aplikację Zen mogą dokonywać wpłat już od 10 zł. Innym łatwym sposobem na zasilenie Binance Pay jest wpłata pieniędzy fiat do portfela spot i wymiana obsługiwanej kryptowaluty.

Pamiętajmy że konto bankowe musi być zarejestrowane na te same dane co konto w giełdzie Bitbay. W tym celu jesteśmy zmuszeni przesłać środki na inną giełdę która obsługuje handlowa umiejętności waluty – 5 porad, aby zarządzać swoimi emocjami w handlu na rynku forex wypłaty na konta bankowe w PLN. Jeśli wszystko poszło jak należy i nasze konto jest zweryfikowane, zaczynamy od określenia kwoty, za jaką chcemy nabyć daną kryptowalutę.

Często przed dużym przelewem środków warto przetestować nową giełdę czy brokera z niewielkimi pieniędzmi upewniając się, że wszystko działa jak należy. Darmowe pieniądze, które otrzymujemy za rejestrację w aplikacji Wirex to tak naprawdę krypto tokeny. Po założeniu konta i przejściu weryfikacji otrzymamy 1000 WXT (natywny token platformy). Na dzień dzisiejszy (październik 2023), taka kwota to równowartość około 20 PLN. Możesz je wypłacić na swoje konto bankowe lub wymienić na inną monetę na platformie Binance. Po wybraniu opcji „Wypłata” z menu zobaczysz kilka opcji wypłaty.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top